//restauracjaglebokie.pl/wp-content/uploads/2016/04/icon-drink1-black.svg

Zarezerwuj stolik

POZWÓL NAM SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA TWOJĄ WIZYTĘ

Opinie Gości

co pisza o nas w mediach społecznościowych
  • Piękna sprawa, urocze położenie, profesjonalna obsługa, ceny niewygórowane za to jedzenie naprawdę mistrzostwo i co wazne unikatowe menu. Polecam szczególnie sałatkę z panierowanym migdałami kurczakiem oraz malinowym "vinegret". I do tego super atmosferka, polecam!
    Przemek G.
  • Byliśmy dziś, i nie raz wrócimy. Jedzenie przeeepyszne, zupa gulaszowa - rewelacyjna, medaliony z polędwiczek wieprzowych godne polecenia a stek wołowy to po prostu mistrzostwo świata!! Najleprzy jaki kiedy kolwiek jedliśmy. Porcje są spore, obsługa przesympatyczna a wnętrze bardzo czyste i przyjemne. Polecam gorąco!!
    Anna R.
  • Jako fan wołowych policzków, nie omieszkałem zajrzeć do nowego miejsca, w którym mogłem uraczyć nimi swoje podniebienie...i nie zawiodłem się! (Brawo i bis dla kucharza!) Panna cotta, którą polecono mi zakończyć moją kulinarną podróż w tym miejscu, również ugięła mi kolana dzięki swojemu smakowi i przedelikatnej konsystencji. Całe wrażenie koronuje świetna obsługa (tu ukłon w stronę p. Wojciecha, który profesjonalnie i z uśmiechem o nas zadbał) oraz ten widok na jedną z piękniejszych wizytówek naszego miasta... Polecam z całego serca i już zacieram ręce na kolejną wizytę!
    Adam K.

Sztuka gotowania

inspirujemy smakiem

Restauracja położona nad Jeziorem Głębokie. Wyśmienita kuchnia. Przyjazna i profesjonalna obsługa. Niepowtarzalny klimat.

Serwujemy specjały dla każdego podniebienia. Oferujemy doskonałą atmosferę przy posiłku na naszym tarasie z widokiem na Jezioro Głębokie lub w przytulnym wnętrzu z widokiem na otaczającą nasz lokal wszechobecną zieleń.