//restauracjaglebokie.pl/wp-content/uploads/2017/10/xmas.jpg

Oferta wigilijna

Okres Świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, pełen magii, przyjaźni i radości. To również moment, w którym możemy spotkać się ze swoimi kolegami i współpracownikami przy jednym stole celebrując te wspaniałe chwile.

Proponujemy Państwu skorzystanie z propozycji wigilii firmowych Restauracji Głębokie. Zapraszamy do zapoznania się z menu wigilijnym i rezerwację wybranego przez Państwa terminu.

 

Do Świąt pozostało:

//restauracjaglebokie.pl/wp-content/uploads/2016/12/map-pin.svg

Zestaw I

90 złotych / osoba
Dania ciepłe:
Rosół z bażanta z makaronem własnego wyrobu. Dzwony z karpia z pieczonymi migdałami na szpinaku. Piramidki z soli zapiekane z blanszowanymi warzywami i mozzarellą. Ziemniaki gotowane lub pieczone.
Dania zimne:
Śledź w śmietanie z cebulką. Śledź w curry. Terrina z kurczaka z sosem brzoskwinia-chilli. Paszteciki z ciasta francuskiego z serem i grzybami.
Deser:
Jabłka w cieście francuskim z cynamonem
Napoje:
Kawa, herbata, woda mineralna z cytryną oraz miętą

Powyższy zestaw obowiązuje od min. 20 osób.
Przy mniejszej ilości osób doliczamy 15% od ceny podstawowej

//restauracjaglebokie.pl/wp-content/uploads/2016/12/map-pin.svg

Zestaw II

125 złotych / osoba
Dania ciepłe:
Barszcz czerwony z uszkami z kapustą i grzybami. Zupa grzybowa krem na bazie borowików i podgrzybków. Pieczony schab ze śliwką wędzoną. Dzwony ze smażonego karpia saute z paloną cytryną. Pierogi z kapustą i grzybami smażone na maśle. Ziemniaki pieczone z tymiankiem i rozmarynem.
Dania zimne:
Korki śledziowe z ogórkiem konserwowym i papryką. Tatar ze śledzia z jabłkiem i ziołami, Mięsa pieczyste + dipy, Ryba po grecku. Pate drobiowe z chutney'em z gruszki, Sałatka jarzynowa, Pieczywo własnego wypieku.
Ciasta:
Tradycyjny sernik, makowiec
Napoje:
Kawa, herbata, woda mineralna z cytryną i miętą

Dodatkowy pakiet napoi:
- wódka biała ( Soplica lub Absolut 0,5I na parę ) oraz napoje typu soki owocowe, napoje gazowane w cenie 45 PLN od osoby.
lub
- wino białe lub czerwone ( butelka na parę ) oraz napoje typu soki owocowe, napoje gazowane w cenie 35 PLN od osoby